Technik Serwisu Mobilnego

SWIMER
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Jesteśmy polskim producentem zbiorników do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji wszelkich płynów takich jak paliwa płynne, woda, nawozy azotowe, AdBlue oraz innych substancji chemicznych. Grono naszych klientów stale się powiększa. Docieramy już do 27 krajów z całego świata.

Kluczem do naszego sukcesu są inwestycje, stały rozwój i przede wszystkim doskonały, zaangażowany ZESPÓŁ.

Od początku istnienia firmy podkreślamy, że nasze zbiorniki pochodzą z Torunia dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z otrzymania znaku jakości Made in Toruń.

Twoje zadania:

-Obsługa techniczna dystrybutorów do paliw
-Wykonywanie przeglądów okresowych
-Konserwacja zbiorników
-Instalacja systemów i prowadzenie szkoleń stanowiskowych u klientów
-Usuwanie awarii

Nasze wymagania:

-Zaangażowanie oraz gotowość do pracy mobilnej na terenie Polski (praca w delegacjach 100 % czasu pracy)
-Wykształcenie min. zawodowe mechaniczne, elektryczne
-Uprawnienie elektryczne do 1kv
-Wiedza hydrauliczna
-Zmysł i wiedza techniczna
-Czynne prawo jazdy kategorii B
-Wysoka kultura osobista
-Sumienność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

To oferujemy:

-Bardzo atrakcyjne zarobki
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Wolne weekendy
-Niezbędne narzędzia pracy, w tym bardzo dobrze wyposażony samochód serwisowy
-Szkolenia wdrażające oraz bieżące wsparcie merytoryczne
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)