Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 27868        SUBSKRYBUJE: 7164

Productivity Buyer

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Zakres obowiązków:

Define and implement material cost reduction program with main focus on Technical Productivities, Resourcing, Supplier QCD development and transport cost.

Description:

  • Management of supplier panel in assigned commodity and segment;
  • Participation is sourcing of new parts;
  • Implementation of Technical Productivities (savings) and resourcing actions with suppliers as well as internal functions;
  • Systematic activities for identifying Technical Productivities / resourcing reservoir: supplier productivity workshops, LPP, supplier ideas/suggestions;
  • Management projects;
  • Assure of material supply; plan and implement necessary supplier capacity monitoring; support of logistic department in case of supplier crisis;
  • Maintenance of purchasing data in SAP including price changes;
  • Tooling and Logistic contracts with suppliers.

Wymagania:

Qualifications:

  • Minimum 3/5 years of professional experience in purchasing, preferably in automotive industry;
  • Experience in electronics field;
  • Great communication skills;
  • Analytical skills;
  • Problem solving approach;
  • Experience in dealing with external parties/ organizations;
  • Master degree in economics or logistics;
  • Fluency in English.

Firma oferuje:

We offer:

  • Employment in international production company with high quality standards of work, a leading multinational hightech automotive supplier;
  • Good working conditions, healthcare and other social benefits;
  • Competitive salary.

Klauzula informacyjna:

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji (w CV i/lub w liście motywacyjnym) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Valeo Autosystemy Sp. z o.o. oraz Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO).”

Zgoda na przetwarzanie danych:

Chcąc wziąć udział w przyszłym procesach rekrutacyjnych prowadzonych do naszej firmy, prosimy o umieszczenie dodatkowo poniższej klauzuli:

“Wyrażam również zgodę na zachowanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez lub na rzecz administratora danych.”

Kontakt:

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o dokonywanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

All interested in this position are asked to apply via "Aplikuj" button.

We kindly inform that we will contact only with chosen candidates.