Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 27873        SUBSKRYBUJE: 7164

asystent/-ka w dziale transportu

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Zakres obowiązków:

Interesujesz się tematyką logistyki? Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie w międzynarodowej firmie? Mamy coś dla Ciebie!

Miejsce pracy: Cięcina

Zadania:

  • bieżący kontakt z przewoźnikami
  • dbałość do dokumentację transportową
  • przygotowywanie raportów i zestawień
  • praca z programem SAP
  • bieżące wsparcie pracy działu transportu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • zaawansowana znajomość obsługi programu Excel (funkcje logiczne, tabele przestawne)
  • znajomość systemów wspierających zarządzanie (znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem)
  • komunikatywność, dokładność
  • dyspozycyjność do pracy w okresie od marca do października 2019

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • zatrudnienie w okresie od marca do października 2019
  • wynagrodzenie zasadnicze miesięczne wraz z premią
  • możliwość przystąpienia do programu Randstad PLUS (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, etc.)

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowane osoby zapraszamy do zaaplikowania na powyższą ofeertę pracy - wystarczy kliknąć:

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia (47)

Oferta pracy tymczasowej

Kontakt:

Randstad Polska Sp. z o.o.

ul. Gazownicza 5

43-300 Bielsko-Biała

T + 48 33 472 48 88 lub + 48 33 472 52 02

F + 48 33 472 48 89