Specjalista Grafik Kreatywny

Raweco sp. z o.o.
  • Rzeszów, podkarpackie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Znajdujemy się w Głogowie Małopolski /k. Rzeszowa. Jesteśmy wewnętrzną agencją marketingową. Nasze usługi realizujemy dla kilku marek z grupy. Marki te działają głównie w obszarze produkcyjnym, zajmując czołowe miejsca wśród firm europejskich. Istniejemy na rynku od 1978 roku. Jesteśmy polską, wielopokoleniową, rodzinną firmą z tradycjami.

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby, która zechce współtworzyć razem z nami dynamicznie rozwijającą się strukturę organizacyjną, a jednocześnie być częścią młodego i kreatywnego zespołu. Przed nami wiele ciekawych wyzwań, które jednak wymagają wiedzy i doświadczenia. Szukamy osób w pełni otwartych na dużą ilość zadań w krótkim czasie.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w projektowaniu graficznym poparte kilkuletnią praktyką, jesteś osobą samodzielną, dynamiczną, w pełni zaangażowaną i z zapałem kreującą nowe pomysły - zapraszamy do aplikowania!

Twój zakres obowiązków:
- kreatywne projektowanie elementów identyfikacji wizualnej,
- projektowanie grafiki na potrzeby komunikacji on-line i off-line,
- tworzenie elementów graficznych na potrzeby wewnętrzne organizacji,
- przygotowanie materiałów do druku.

Nasze wymagania:
- doskonała znajomość DTP,
- doskonała znajomość pakietu Adobe,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- samodzielność w doborze zróżnicowanych narzędzi,
- (!) umiejętność pracy z wieloma projektami pod presją czasu,
- min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu na potrzeby on-line i do druku,
- samodzielność dzięki posiadanym: kreatywności, twórczemu myśleniu i nowoczesnemu projektowaniu,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku - praca stacjonarna w biurze Głogowie Małopolski.

Mile widziane:
- wykonywania i obróbki zdjęć / video,
- tworzenia wizualizacji przestrzennych,
- tworzenia animacji graficznych.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę stacjonarną i dostęp do niezbędnych narzędzi,
- pełną otwartość na realizowanie Twoich kreatywnych pomysłów,
- bycie częścią wewnętrznej, dynamicznie rozwijającej się agencji marketingowej,
- wynagrodzenie na poziomie netto: 3 500,00 - 4 000,00 zł, w zależności od posiadanego doświadczenia,
- dodatkowe benefity: bezpłatne zajęcia j. angielskiego; 2 x w tygodniu w godzinach pracy, zniżkowy pakiet ubezpieczeń, dopłaty do pakietów medycznych, napoje zimne i gorące.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)