Kierownik budowlany branża elektryczna, Wrocław- Polska Zach

HR Project
  • Wrocław, dolnośląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Aktualnie dla Naszego Klienta z Wrocławia, z branży elektroenergetycznej poszukujemy Kierownika Budowy w Branży Elektrycznej. Praca wiąże się z delegacjami do zachodnich części Polski.

Zakres obowiązków:

- Bezpośredni nadzór nad wykonywanymi robotami elektrycznymi w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót;
- Analiza zamówień materiałowych;
- Analiza harmonogramu i kontrola postępu robót;
- Analiza techniczna dokumentacji projektowej i zgłaszanie do niej uwag;
Sporządzanie wycen robót;
- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP;
- Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych;
- Sporządzanie dokumentacji powykonawczej;

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe – elektryczne;
- Uprawnienia elektroenergetyczne (D i E), podstawowa znajomość AutoCAD;
- Uprawnienia budowlane;
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, projektami;
- Dobra organizacja pracy;
- Prawo jazdy kat.B;
- Gotowości do pracy w delegacji – warunek konieczny – zachodnia część Polski;
- Mile widziana znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B;
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz system premiowy;
- Przyjazną atmosferę i wyjścia integracyjne;
- Karta Multisport;
- Możliwość odbycia szkoleń, kursów;
- Niezbędne narzędzia pracy;
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)