Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.12.2023

Fizjoterapeuta domowy Nadarzyn

Rekrutacja medyczna
  • Nadarzyn, mazowieckie pow. pruszkowski

Inny

Umowa o pracę

Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko fizjoterapeuty domowego w nowo powstałym zespole fizjoterapii domowej na terenie Nadarzyna.

Prowadzimy również rekrutację na terenie:

*powiatu wyszkowskiego (gmina Długosiodło) .
*powiatu Grójeckiego
*gminy Pomiechówek
*gminy Błonie
*Warszawy (Śródmieście, Powiśle)
*Płocka
*Żyrardowa
*Brwinowa

Oferta pracy może stanowić podstawowe lub dodatkowe źródło dochodu dla fizjoterapeuty.

Wymagania

-wykształcenie wyższe (licencjackie, magisterskie, jednolite magisterskie)

-prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty,

-mile widziane minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe,

-umiejętność obsługi komputera i aplikacji mobilnych,

-zaangażowanie w pracę,

-mile widziane certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń zawodowych,

-mile widziane doświadczenie w wizytach domowych.

Zapewniamy:

-szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,

-pracę w nowoczesnej placówce,

-atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

-pracę w ramach kontraktu z NFZ,

-możliwość rozwoju zawodowego,

-elastyczne godziny pracy

Preferowane formy zatrudnienia:

-własna działalność gospodarcza,

-umowa zlecenie.

Obowiązki :

-realizacja określonego cyklu terapeutycznego

-prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przepisami prawa

-znajomość testów rekomendowanych przez KIF, niezbędnych do określenia planu i zakresu fizjoterapii oraz oczekiwanych efektów postępowania fizjoterapeutycznego.

- zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując się ich najwyższym dobrem oraz poszanowaniem podmiotowości i godności osobistej

Wymiar pracy do ustalenia.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV przez olx lub bezpośrednio na mail: rekrutacja.medyczna.reh(małpa)gmail.com.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV.

Warunkiem koniecznym, przed przystąpieniem do rekrutacji jest zawarcie w CV następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

W celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dołączenie zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach"