Pracownik szatni z orzeczeniem

AZFM
  • Lublin, lubelskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia Fuga Mundi poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko PRACOWNIK SZATNI Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.
Oferta realizowana jest w ramach projektu "Klucz do sukcesu" współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Miejsce pracy : LUBLIN

Obowiązki:
-odbieranie i wydawanie ubrań,
-praca w systemie zmianowym 7-19,
-praca wykonywana jednoosobowo.

Wymagania

-aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
-dyspozycyjność,
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane,
-osoby w wieku aktywności zawodowej.

Jakie warunki trzeba spełnić:
-posiadać aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - WARUNEK KONIECZNY!!!

Oferujemy

-stabilną pracę w przyjaznym środowisku,
-dogodną lokalizację w centrum Lublina,
-umowę o pracę,
-możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV za pomocą formularza Lento.pl
Dodana
Wygasa (za 2 dni)