TECHNIK/MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

Scoon Hardware Lab
  • Przemyśl, podkarpackie pow. Przemyśl

Informatyk

Umowa o pracę

Szukamy pracownika na stanowisko TECHNIK/MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH.

Twój zakres obowiązków:
• Instalacja i konfiguracja urządzeń telekomunikacyjnych i sieciowych
• Budowa napowietrznych i ziemnych linii sieci światłowodowych,
• Wykonywanie prac instalacyjnych - przyłącza abonenckie
• Serwis, konserwacja oraz przebudowa sieci, przyłączy klienckich i urządzeń telekomunikacyjnych
• Rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia oraz udzielanie wsparcia technicznego dla klientów firmy
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania infrastruktury telekomunikacyjnej
• Dbałość o zadowolenie klienta z jakości wykonywanych przez firmę prac

Nasze wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie teleinformatyczne
• Wiedza w zakresie budowy sieci teleinformatycznych
• Prawo jazdy kat.B;
• Umiejętność pracy w zespole
• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
• Umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznych z zakresu telekomunikacji
• Dobra znajomość obsługi komputera
• Umiejętność samodzielnej pracy- jak również pracy w zespole,
• Dyspozycyjność, komunikatywność, wysoka kultura osobista, dobra organizacja pracy
• Umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych

Mile widziane:
• Uprawnienia SEP do 1kV
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej (lub przynajmniej pokrewnej)
• Znajomość systemów Mikrotik, UBNT, CISCO, Nokia

To oferujemy:
• Pracę w sektorze IT, w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynku lokalnym;
• Możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji;
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w młodym zespole
• Umowa o pracę
• Praca na pełny etat
• Benefity pozapłacowe

Krótki opis firmy

Scoon Hardware Lab to firma działająca w branży telekomunikacyjnej od 12 lat. Jesteśmy niezależnym operatorem, posiadamy własną sieć światłowodową na terenie województwa podkarpackiego w powiecie przemyskim.
Naszym zadaniem jest zapewnienie najwyższej jakości usług w zakresie dostępu do Internetu. Świadczymy usługi przede wszystkim w technologii światłowodowej FTTH. Stale się rozwijamy i poszerzamy zasięg naszej sieci w celu zapewnienia stabilnego i niezawodnego łącza.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)