Job-Service24 Sp. z o.o.

Pracownik fizyczny w centrum logistycznym - NIEMCY, od zaraz, bez języka, bez uprawnień

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Chcesz zarabiać miesięcznie do ręki nawet 10.000 złotych? Chcesz szybko uzbierać na swój wymarzony samochód? Lubisz pracować fizycznie? Jesteś zdecydowany pracować na zmianie nocnej czy wolisz pracować na zmianie dziennej? Chcesz czuć się swobodnie w miejscu zamieszkania i w pracy? Mamy dla Ciebie to czego szukasz!
Bardzo dobrze płatna praca w Niemczech od zaraz.

Zakres obowiązków

  • rozładunek paczek kurierskich w centrum logistycznym polegający na wykładaniu paczek z kontenera na taśmę teleskopową
  • załadunek paczek kurierskich z taśmy teleskopowej do kontenera w celu przygotowania do dalszego transportu na terenie Niemiec i Europy
  • skanowanie przesyłek
  • nadzór nad prawidłowym kierowaniem przesyłek na taśmach teleskopowych
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy na niemieckiej umowie o pracę, ze składkami odprowadzanymi do niemieckiego systemu emerytalnego
  • gotowość do pracy na zmianie dziennej - od 10 rano
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej - od 19.00 wieczorem
  • gotowość do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy - minimalnie 35 - 40 godzin pracy
  • gotowość do pracy w nadgodzinach w wybranych dniach tygodnia
  • możliwość pracy w wybrane soboty (praca dodatkowo płatna - pełne nadgodziny)
  • mile widziane osoby z prawem jazdy kat. B
  • mile widziane osoby posiadające własny samochód na dojazd do pracy - oferujemy możliwość zwrotu za paliwo i dodatkową premię

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę, pełne ubezpieczenie, wszystkie świadczenia typowe dla niemieckiego pracownika
  • nawet do 10.000 złotych netto - na rękę
  • stawkę godzinową od 12,43 euro brutto
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
  • kierowcom samochodów służbowych - dowóz do pracy i z pracy - gwarantujemy pokoje jednoosobowe
  • możliwość podjęcia pracy na zmianie dziennej lub zmianie nocnej, według preferencji
  • możliwość dodatkowej pracy w soboty
  • zakwaterowanie w pensjonatach, domach, wszystkie lokale wyremontowane, w pełni wypsażone
  • możliwość zdobycia wiedzy z zakresu logistyki, szczególnie tym osobom, które zamierzają podjąć w tym kierunku dalszą naukę
  • Administratorem danych osobowych jest Job-Service24 Sp. z o.o. 04-713 Warszawa ul. Żegańska 18/102, NIP: 952-221-55-14. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Posiadamy Certyfikat o numerze 25996.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Job-Service24 Sp. z o.o. 04-713 warszawa ul. Żegańska 18/102, NIP: 9522215514 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Starachowice pow. starachowicki, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasa (za 28 dni)