ETISOFT SP. Z O.O

Technolog Produkcji

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Etisoft to rozpoznawalna marka i dojrzałe technologicznie przedsiębiorstwo na rynku producentów i dostawców etykiet i elementów funkcyjnych dla wielu branż.

Etisoft Sp. z o.o.

Do naszej firmy Ribbon Systems Poland Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNOLOG PRODUKCJI

MIEJSCE PRACY: Gliwice, ul. Szara 21

Zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów technicznych dla nowych wyrobów,
  • opracowywanie projektów procesu produkcyjnego wyrobów,
  • weryfikacja i analiza danych wejściowych (specyfikacja, wymagania wyrobu i pakowania) oraz optymalizacja danych na podstawie zgłoszeń,
  • wykonywanie prób technologicznych,
  • tworzenie dokumentacji technologicznej oraz zarządzanie dokumentacją procesową i wyrobu,
  • praca w systemie klasy ERP.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • dobra znajomość MS Office,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętności analityczne, komunikacyjne oraz pracy zespołowej.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • znajomość zagadnień norm jakościowych.

Oferujemy

  • pakiet powitalny,
  • pakiet medyczny,
  • pracowniczy program emerytalny,
  • firmową bibliotekę,
  • dostęp do szkoleń i konferencji,
  • wydarzenia integracyjne,
  • kartę Multisport,
  • parking rowerowy,
  • kawę, herbatę bez ograniczeń,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • współpracę z ekspertami,
  • globalny zasięg,
  • zespoły sportowe wspierane przez firmę,
  • różnorodny zespół,
  • swobodę działania.
  • Złożenie aplikacji oznacza, że wyraża Pan/i zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Ribbon Systems Poland Sp. z o o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pan/i danych. Jeżeli nie wyraża Pan/i takiej zgody, prosimy, aby nie aplikować.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zawartych w mojej aplikacji o pracę w celach rekrutacyjnych przez firmę ETISOFT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21 oraz Ribbon Systems Poland Sp. z o o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/ świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia moich danych oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.
Miejsce pracy
  • Gliwice
Opublikowana
Wygasa (za 24 dni)