Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.10.2022
Perlon GmbH

OPERATIONS MANAGER RECYCLING / KIEROWNIK OPERACYJNY RECYKLING

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Perlon® - The Filament Company to innowacyjna, globalna grupa firm specjalizująca się w produkcji włókien syntetycznych do różnorodnych zastosowań. W zakładach w Niemczech, USA, Chinach i Polsce produkowane są włókna stosowane w przemyśle maszyn papierniczych (PMC), przemyśle szczotkarskim, w tekstyliach technicznych oraz w kosmetyce i stomatologii. Zatrudniając około 850 pracowników, Grupa Perlon® generuje obroty w wysokości około 150 milionów euro.

Perlon Gmbh z siedzibą w Niemczech do lokalizacji w Kluczborku (Polska) poszukuje osób na stanowisko

OPERATIONS MANAGER RECYCLING

Zakres obowiązków

  • Planowanie, szkolenie i organizacja pracy podległego zespołu pracowników
  • Planowanie, monitorowanie i ciągła optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad utrzymaniem sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz dokumentacją dozoru technicznego
  • Prowadzenie statystyk produkcji i raportów miesięcznych
  • Bieżące monitorowanie dokumentacji i procesów produkcyjnych zgodnie ze standardami systemów jakości grupy PERLON®
  • Udział w tworzeniu dokumentów dotyczących jakości procesów produkcyjnych
  • Monitorowanie i zarządzanie procesami związanymi z gospodarką odpadami (BDO)
  • Dbałość o jakość i bezpieczeństwo pracy
  • Przygotowanie danych i receptur materiałowych dla produkcji
  • Organizacja dostaw surowców i zarządzanie gospodarką magazynową materiałów produkcyjnych oraz produktów końcowych
  • Odpowiedzialność za sprawny przebieg procesu produkcyjnego
  • Prowadzenie dziennika operacji procesów produkcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (mile widziane: inżynieria produkcji, chemia)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym zajmującym się recyklingiem tworzyw sztucznych
  • Znajomość procesów z zakresu regranulacji lub przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy, ustalania priorytetów, zdolności przywódcze, zorientowanie na jakość i cele, inicjatywa w działaniu
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia w Niemczech

Oferujemy

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie
  • Wsparcie w realizacji zadań i celów
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy

Podmiot odpowiedzialny za rekrutację: Nowo Products Sp. z o.o.

  • INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH W PROCESIE REKRUTACJI Wypełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informujemy, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Nowo Products Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Kluczborku (kod pocztowy: 46-200), przy ul. Fabrycznej 4, będąca częścią grupy Perlon - The Filament Company, zwana dalej: „Administratorem”. 2. W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się z Administratorem pod numerem telefonu 0048 77 418 66 30 lub drogą pocztową na adres: Nowo Products Sp. z o.o. ul. Fabryczna 4, 46-200 Kluczbork. 3. Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe: 3.1. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia wynikającego z art. 22¹ kodeksu pracy, w zakresie: imienia i nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 pkt c RODO), 3.2. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ww. zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), 3.3. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ww. zgoda (art. 9 ust. 2 lit. a) RODO), 3.4. w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzane danych osobowych przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ta zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), 3.5. w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO) w przypadku ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonego procesu rekrutacyjnego, 3.6. na podstawie Pani / Pana zgody, w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora do wykonania wewnętrznych celów administracyjnych związanych z procesem rekrutacji w ramach Grupy Perlon- The Filament Company (podstawa art. 6 ust. 1 lit. f RODO, art. 9 ust. 2 lit. a) RODO w związku z motywem 48 preambuły RODO). Podstawą przetwarzania jest ww zgoda. 4. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych określonych w punkcie 3.1. jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego. Podanie innych danych osobowych, w tym danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość udziału w procesie rekrutacyjnym. 5. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo żądania ich sprostowania (poprawiania), usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych opartego na art. 6 ust. 1 lit. f RODO, wskazanych powyżej w pkt III. Powyższe żądania można przesłać na adres wskazany w pkt II. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 00-193), ul. Stawki 2, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO. 6. W zakresie wskazanym w pkt 3.1, 3.2 i 3.3 Pani/Pana dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego. W zakresie wskazanym w pkt 3.4 Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od daty wyrażenia zgody. W zakresie wskazanym w pkt 3.5 Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z przepisów prawa, a także przez czas, w którym przepisy nakazują nam przechowywać dane. 7. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych są: pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki należące do grupy Perlon-The Filament Company, w tym spółka Perlon GmbH z siedzibą w Niemczech, podmioty obsługujące systemy teleinformatyczne, podmioty świadczące usługi serwisowe, podmioty obsługujące i utrzymujące sieć informatyczną, podmioty świadczące usługi doradcze, prawne, konsultacyjne i audytowe. 8. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. 9. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej poza Europejski Obszar Gospodarczy. 10. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych można przesłać na adres wskazany w pkt 2.
  • W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli:" „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego.” Jeżeli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane także w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”
Miejsce pracy
  • Kluczbork pow. kluczborski, Opolskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Praca alert - powiadomienia

Kierownik, Kluczbork

Włącz obserwowanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach