Dr Green Sp. z o.o.

Doradca klienta (Ambasador DR GREEN)

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Dr Green to nowoczesna firma z zapleczem polskiego kapitału.

Rozwijamy rynek nawozów w niezawodny sposób, a przy okazji ludzi, którzy z nami współpracują.

Stawiamy na partnerskie relacje w codziennej pracy, co czyni nas przyjaznym pracodawcą.

Przekonaj się, że współpraca z nami to czysta przyjemność i dobry grunt do zmian.

Zaufały nam już setki klientów. Zaufaj nam i Ty.

W zgodzie z naturą. W zgodzie z sobą.

Stanowisko: Ambasador DR GREEN

Region: Śląsk (wybrane powiaty)

Zakres obowiązków

  • Twoim miejscem pracy będą wybrane powiaty z województwa: śląskiego
  • pozyskiwanie nowych Klientów (gospodarstwa rolne)
  • doradztwo w zakresie nawożenia – w oparciu o strukturę upraw i technologię Dr Green
  • opracowywanie programów nawożenia upraw pod indywidualne potrzeby danego gospodarstwa
  • realizowanie planów sprzedaży
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy – innowacja wymaga merytorycznej informacji
  • podtrzymywanie i rozbudowywanie relacji biznesowych
  • raportowanie wyników działań (sprzedaż, pozyskiwanie klientów, budowanie wizerunku marki itp.)
  • współpraca z działem logistyki i produkcji – naszym Klientom zapewniamy doskonały serwis
  • aktywne uczestnictwo w szkoleniach, Dniach Pola, targach branżowych

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży nawozów do dolistnego dokarmiania roślin
  • doświadczenie w pracy dystrybucji / handlu na stanowisku przedstawiciela
  • doświadczenie doradcze dla 100 gospodarstwach rolnych (w obrębie swojego terenu pracy / miejsca zamieszkania)
  • umiejętności handlowe – praktyczna wiedza w zakresie realizacji procesu sprzedaży (znajomość technik sprzedaży, negocjacji, radzenie sobie z obiekcjami itp.)
  • szeroka baza Klientów i potencjalnych odbiorców produktów Dr Green
  • silna motywacja do samodzielnej pracy, orientacja na sukces i realizację planu sprzedaży
  • samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność i kultura osobista
  • gotowość do częstych podróży służbowych na podległym terenie

Oferujemy

  • Zespół i atmosfera: Nasz zielony team to niezwykła mieszanka, która daje energię do działania. Rośniemy w siłę, dzięki wspólnym działaniom. Dzielimy się witalnością i mnożymy plony. Na czas wdrożenia otrzymasz wsparcie dedykowanego opiekuna

  • Innowacje i narzędzia: korzystamy z nowoczesnych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać. Każdy ambasador może liczyć na: samochód, telefon, laptop, system CRM, wizytówki, materiały promocyjne

  • Możliwość rozwoju: zdobędziesz pierwsze doświadczenie lub będziesz miał szansę na dalszy rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji. U nas znajdziesz dobre pole do rozwoju w ramach: Indywidualnego Planu Rozwoju (IPR), spotkania szkoleniowo-integracyjne w ciekawych miejscach, udział w targach, konferencjach branżowych, biblioteczka firmowa

  • Zatrudnienie: Umowę o pracę (3.500 zł netto) + atrakcyjny system prowizyjny

  • Program "DBAM O ZDROWIE": ubezpieczenie na życie, badania profilaktyczne, karty Multisport

  • Dołączenie do najlepszego SERWISU POLOWEGO

  • Administratorem danych osobowych jest Dr. Green Sp. z o.o. 32-500 Chrzanów Ul. Fabryczna 16, NIP: 6282206223. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dr. Green Sp. z o.o. 32-500 Chrzanów Ul. Fabryczna 16, NIP: 6282206223 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Rybnik
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)