Farmaceuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Praca od zaraz

Kierownik apteki

Firma GALEN z prawie 30-letnim doświadczeniem na rynku, prowadzona przez farmaceutkę, zatrudni osobę na stanowisko KIEROWNIK APTEKI do apteki w Krakowie.

Zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja pracy.
  • Zarządzanie personelem.
  • Nadzór nad magazynem.
  • Prowadzenie dokumentacji i zestawień zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Wysoka jakość w obsłudze Pacjentów wraz ze stosowaniem przeglądów lekowych i sprawowaniem opieki farmaceutycznej.
  • Udzielanie porad w zakresie tematyki zdrowia, stosowania preparatów farmaceutycznych, kosmetycznych oraz suplementów diety.
  • Realizacja i retaksacja recep.
  • Realizacja wyznaczonych celów.

Wymagania

  • 5-letni staż pracy w aptece na stanowisku mgr farmacji lub 3-letni staż w przypadku posiadania specjalizacji z farmacji aptecznej.
  • Sprawna obsługa komputera,
  • Gotowość pracy w systemie zmianowym,
  • Umiejetność budowania pozytywnych relacji z klientami, dostawcami oraz członkami zespołu.
  • Posisanie zmysłu organizacyjnego i przedsiębiorczego,
  • Odznaczanie sie wysoką motywacją do osiągania celów biznesowych.

Oferujemy

  • Szkolenia menedżerskie, sprzedażowe, negocjacyjne, IT.
  • Szkolenia w zakresie poszerzania wiedzy fachowej, dermo-kosmetycznej.
  • Szkolenia w zakresie rozwoju osobistego.
  • Atrakcyjny system motywacyjny.
  • Dobrą atmosferę w zespole.
  • Praca w godzinach 8-16 poniedziałek-piatek
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych, którym jest GALEN J. Talik, M. Stolarczyk Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie 30-347 Kraków, ul. Kapelanka 56 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Magister farmacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GALEN J.Talik, M.Stolarczyk Spółka Jawna 30-347 Kraków Kapelanka 56, NIP: 9491634812 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasa (za 22 dni)