Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.10.2022
Duvenbeck

Kierowca C+E również bez doświadczenia

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Запрошуємо працівників з України

Duvenbeck

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Europie, działającą w 8 krajach i zatrudniającą 5.100 pracowników w 35 oddziałach. Dzięki wzróżniającej nas "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

Zakres obowiązków

Polski oddział firmy Duvenbeck zatrudni kierowców kat. C+E w transporcie międzynarodowym. Praca możliwa w systemie 3/1 lub 2/1. Podwójne i pojedyńcze obsady.

Wymagania

  • aktualnego prawa jazdy kat. C+E (z kod. 95)
  • ukończonego kursu na przewóz rzeczy
  • dyspozycyjności, aktualnej karty kierowcy
  • niekaralności
  • uczciwości, terminowości oraz zaangażowania w powierzone obowiązki

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem
  • zadbany, sprawny tabor
  • terminowe wynagrodzenie (podastawa + premie + diety)
  • szkolenie z zakresu ekonomicznej jazdy
  • Aplikując na stanowisko wskazane w ogłoszeniu poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego do DUVENBECK LOGISTIK SP. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez administratora w celu prowadzenia rekrutacji na ww. stanowisko. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez DUVENBECK LOGISTIK SP. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: rekrutacja@duvenbeck.de Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Klauzula Informacyjna
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej: RODO w związku z przesłaną do DUVENBECK LOGISTIK Sp. z o.o. aplikacją w ramach prowadzonego przez nas procesu rekrutacyjnych, informujemy, że :
    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DUVENBECK LOGISTIK Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Jerzmanowskiej 19 dalej: (Pracodawca).
    2) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z nawiązaniem i przebiegiem procesu zatrudnienia
    3) podanie przez Panią/Pana danych identyfikacyjnych, kontaktowych, o wykształceniu i przebiegu kariery jest obowiązkowe (dane zawarte w art. 22 (1) Kodeksu Pracy); podanie pozostałych danych jest dobrowolne; podstawę przetwarzania danych stanowi przepis prawa (art. 221 § 1 Kodeksu pracy – w zakresie następujących danych: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) oraz Pani/Pana zgoda (w zakresie ewentualnych danych dodatkowych zawartych w załączonym do formularza CV, w tym w zakresie Pani/Pana wizerunku);
    4) podane przez Panią/Pana dane mogą być również przetwarzane na podstawie prawnie usprawiedliwionych celów Administratora, to jest w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli dotyczą one prowadzonej rekrutacji;
    5) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest podmiot świadczący na rzecz Pracodawcy/Zleceniodawcy usługi związanej z procesem rekrutacyjnym oraz upoważnieni pracownicy/współpracownicy DUVENBECK LOGISTIK SP. Z O.O., przeprowadzający proces rekrutacji;
    6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania rekrutacji, nie dłużej niż przez okres jednego miesiąca, licząc od wpłynięcia podania;
    7) za Pani/Pana zgodą przekazane dane będą przechowywane dla celów dalszych rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 6 miesiące, licząc od wpłynięcia zgody na to;
    8) posiada Pani/Pan prawo:
    a) dostępu do treści swoich danych oraz do uzyskania kopii swoich danych
    b) do sprostowania lub uzupełnienia treści Pani/Pana danych osobowych
    c) ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych
    d) usunięcia Pani/Pana danych osobowych, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem, jednakże Pani/Pana dane mogą zostać całkowicie usunięte dopiero po upływie czasu przewidzianego na dochodzenie roszczeń,
    e) wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
    9) w celu wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych bądź zgłoszenia żądania usunięcia danych pozyskanych w toku rekrutacji należy zwracać się, kierując wiadomość na maila: rekrutacja@duvenbeck.de
    10) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Duvenbeck 54-530 Wrocław Jerzmanowska 19, NIP: 5992808712 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Praca alert - powiadomienia

Kierowca, Wrocław

Włącz obserwowanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach