INDICADA

Opertor produkcji Czechy od 4000 do 6200 zł! Bezpłatny transfer busem!

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Zakres obowiązków

  • produkcja reflektorów samochodowych na linii produkcyjnej,
  • praca na 3 lub 4 zmiany, (RANO-POPOŁUDNIE-NOC) w systemie jeden tydzień - jedna zmiana,i za 4 zmianowy system jest doplata 14Kč,-/hod)
  • praca od poniedzialku do piontku
  • produkcji zawiera szereg operacji ręcznych - przykręcanie, zatrzaskiwanie, składanie

Wymagania

  • manualna zręczność, umiejętność pracy w zespole, sumienność, elastyczność,
  • gotowość do pracy na 3 lub 4 zmiany
  • praca nie jest skomplikowana, odpowiednia nawet dla osób bez wceśniejszego doświadczenia, o ile wykażą się zaangażowaniem i gotowością do nauki.

Oferujemy

  • wynagrodzenie całkowite od 25000 do 30 000 CZK za miesionc (134 Kč,-/hod+doplaty+bonusy)
  • premię do 3000 CZK za jedną zmianę nadgodzinową,
  • umowę o pracę od pierwszego dnia,
  • 3 przerwy, łącznie 50 minut w ciągu 8-godzinnej zmiany (2 x 10 min i jedna 30 minut),
  • 45% zniżki na posiłki w zakładzie pracy,
  • oprócz wynagrodzenia podstawowego otrzymasz premię za wyniki, premię za obecność (800 CZK) i indywidualną ocenę,
  • podczas urlopu zakladowego wykonawana jest praca zastepcza
  • 25 dni urlopu.

  • Wysyłając do nas CV, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych przez Administratora danych - firmę RIGHT INDICADA s.r.o. w Czechach przy ul. Denisova 639/2, dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji
Miejsce pracy
  • Czechy
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)