INDICADA

Magazynier - zarobki od 5200 do 5800 zł - bezpłatny transfer busem!

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Praca dla mężczyzn i kobiet od zaraz - blisko granicy, w miejscowości Nový Jičín - bezpłatne przejazdy busem z Jastrzebia Zdroju, Chałupek, Gorzyc, Radlin i Wodzislawia.i potem do Rychvaldu-bezplatny przejazd busem Jastrzebie Zdroju,Radlin,Wodzisław Śląski,Gorzyce,Chalupki.

Zakres obowiązków

  • zaopatrzenie linii produkcyjnej w materiały,

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemi trzyzmianowym z nocnymi, popołudniowymi oraz porannymi (1 tydzień - jeden rodzaj zmiany),
  • praca nie jest skomplikowana, odpowiednia nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w zawodzie, o ile wykażą się zaangażowaniem i gotowością się uczyć.

Oferujemy

  • całkowite wynagrodzenie od 26 000 do 28 000 CZK,
  • umowę o pracę od pierwszego dnia,
  • bezpłatne przejazdy busem,
  • 3 przerwy, łącznie 50 minut w ciągu 8-godzinnej zmiany (2 x 10 min i jedna 30 minut),
  • 45% zniżki na posiłki w zakładzie pracy,
  • oprócz podstawowego wynagrodzenia otrzymasz premię za wyniki, premię za obecność (800 CZK) i indywidualną ocenę,
  • 25 dni wakacji
  • Administratorem danych osobowych jest RIGHT INDICADA s.r.o. 702 00 Ostrava Denisova 639/2, Moravská Ostrava, NIP: CZ04194837. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wysyłając do nas CV, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych przez Administratora danych - firmę RIGHT INDICADA s.r.o. w Czechach przy ul. Denisova 639/2, dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji
Miejsce pracy
  • Czechy
Wynagrodzenie
  • 5 200 - 5 800 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)