KACZMARSKI GROUP

Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Kaczmarski Group zostało założone przez rodzinę Kaczmarskich. Jesteśmy obecni na polskim rynku
już od 30 lat, a naszym głównym celem jest kompleksowe i profesjonalne zabezpieczanie finansów.
W skład Kaczmarski Group wchodzi między innymi Krajowy Rejestr Długów - największa w Polsce platforma wymiany informacji gospodarczej, Kaczmarski Inkasso – lider na rynku windykacji należności ale także takie marki jak Rzetelna Firma czy zdobywający ogromną popularność na rynku konsumenckim – Chroń Pesel. Od ponad 17 lat zbieramy i udostępniamy dane na temat sytuacji finansowej konsumentów oraz firm. Jesteśmy profesjonalnym wsparciem oraz cichym doradcą w procesie podejmowaniu ważnych decyzji finansowych dla największych firm i koncernów a także dla wielu mniejszych przedsiębiorstw w naszym kraju.

Dziś otwieramy drzwi do naszego świata. Jeśli szukasz przyjaznego środowiska pracy, w którym będziesz mógł się realizować dołącz do Kaczmarski Group jako Specjalista ds. Sprzedaży!

Zakres obowiązków

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnym Klientem, przygotowanie ofert handlowych, negocjacje oraz finalizacja kontraktów biznesowych
  • Rozwój umiejętności i nabywanie wiedzy w zakresie rynku finansowego oraz sytuacji przedsiębiorstw w Polsce.
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych a dzięki temu zarabianie naprawę dobrych pieniędzy!

Wymagania

To co najważniejsze! - Nie musisz mieć doświadczenia. Wszystkiego, co potrzebne nauczysz się w pierwszych tygodniach. Potrzebujemy Twojej otwartej głowy i chęci do działania. Wszystko z czym przyjdziesz na pewno pomoże, ale to Ty w tej pracy jesteś dla nas najważniejszy.

Jeśli wciąż się zastanawiasz, jeśli masz jakieś obawy to wiedz, że podjęcie pracy w Grupie Kaczmarski znacząco zmieni Twoje życie. Więcej czasu, więcej pieniędzy, więcej pozytywnych bodźców, nowi, fajni ludzie z mega energią… Powiem tak - ta zmiana ci się należy. Naprawdę na nią zasługujesz.

Postaw na siebie i swój rozwój – aplikuj do nas!

Oferujemy

  • Naprawdę dobre godziny pracy. Praca odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30. Weekend to czas odpoczynku. Ten czas zostawiamy Tobie!
  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie finansów a także funkcjonowania przedsiębiorstw na dynamicznym i wymagającym polskim rynku.
  • Rozwój umiejętności interpersonalnych a w szczególności budowania relacji, komunikacji a także niezwykle cennych obecnie negocjacji biznesowych.
  • Bardzo motywujący system premiowy z jednymi z najwyższych zarobków w branży!
  • Administratorem danych osobowych jest Kaczmarski Group Sp. J. 51-214 Wrocław Danuty Siedzikówny 12, NIP: 8952053350. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaczmarski Group Sp. J. 51-214 Wrocław Danuty Siedzikówny 12, NIP: 8952053350 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Katowice
Wynagrodzenie
  • 3 300 - 6 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 18 dni)