Amiblu Poland Sp. z o.o.

Magazynier w Dziale Logistyki

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!

MAGAZYNIER W DZIALE LOGISTYKI

Miejsce pracy: Gdańsk, Osowa, ul. Nowy Świat 20a

Zakres obowiązków

  • Obsługa wózków widłowych;
  • Pakowanie oraz przygotowywanie wyrobów gotowych do załadunku;
  • Dowóz komponentów na hale produkcyjne oraz przewożenie wyrobów gotowych z hali produkcyjnej do magazynu;
  • Odbiór gotowych wyrobów z produkcji i skladowanie ich na placu;
  • Dowóz komponentów na produkcje dla poszczególnych działów;
  • Załadunki i wyładunki wyrobów gotowych oraz towarów.

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi – warunek konieczny;
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania ładowarkami o pojemności łyżki 3m3;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia;
  • Gotowość do nauki;
  • Stosowanie się do norm oraz procedur BHP i Jakości (dbałość o porządek w miejscu pracy);
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów magazynowych i czytników kodów kreskowych.

Oferujemy

  • umowa o pracę bez pośredników;
  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia;
  • stawka miesięczna od 4000 zł brutto;
  • premia miesięczna do 15% wynagrodzenia zasadniczego – oparta na wskaźnikach grupowych i indywidualnych;
  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające;
  • dodatkowy płatny dzień wolny – Święto Pracownika Amiblu;
  • bonus 1000 zł brutto w Programie Poleceń Pracowniczych;
  • pakiet socjalny;
  • prywatna opieka medyczna;
  • kafeteria benefitów;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NW;
  • możliwość korzystania z wewnętrznej, mobilnej aplikacji firmowej.
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet socjalny
Program poleceń pracowników
Prywatna opieka lekarska
Stabilne warunki zatrudnienia
System premiowy
Szkolenie stanowiskowe
Ubezpieczenie grupowe
  • Administratorem danych osobowych jest Amiblu Poland Sp. z o.o. 41-300 Dąbrowa Górnicza ul. Koksownicza 11, NIP: 9542355997. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Amiblu Poland Sp. z o.o. , ul. Koksownicza 11, , 41-300 Dąbrowa Górnicza, NIP: 9542355997zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasa (za 15 dni)

Pracodawca Amiblu Poland Sp. z o.o.