Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.03.2024

Przedstawiciel handlowy w branży poligraficznej

Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej Gaudium
  • Lublin, lubelskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Jesteśmy rozpoznawalną marką na rynku poligraficznym. Dzięki 45 letniemu doświadczeniu, pracy kilku pokoleń drukarzy i wysokiej jakości naszych produktów, zbudowaliśmy stabilną pozycję w branży poligraficznej. Świadczymy usługi druku offsetowego i cyfrowego.
Specjalizujemy się w wysokiej jakości produktach takich jak: książki i katalogi w oprawie miękkiej klejone i szyto klejone; książki i albumy w oprawie twardej; broszury i czasopisma w oprawie zeszytowej, kalendarze. Poszukujemy przedstawiciela handlowego do pozyskiwania nowych klientów.
Obowiązki:
• aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów;
• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
• analiza potrzeb, doradztwo techniczne i pomoc klientom w doborze odpowiednich rozwiązań;
• współpraca z działem obsługi klienta w zakresie tworzenia kalkulacji i ofert;
• monitorowanie rynku poligraficznego.

Wymagania

• znajomość branży poligraficznej – druk offsetowy, cyfrowy, usługi introligatorskie (będzie dodatkowym atutem);
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego;
• umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji;
• konsekwencja i zaangażowanie w realizacji założonych celów;
• umiejętność pracy w warunkach stresu;
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• wynagrodzenie stałe i prowizyjne;
• szkolenia wewnętrzne dotyczące możliwości technologicznych firmy i oferowanych usług;
• wsparcie pracowników stacjonarnych w zakresie obsługi klienta (sporządzanie kalkulacji, ofert i umów).