SalesHR

Technical Sales Manager (rynek budowlany - mocowania)

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest producent działający w branży mocowań.
Szukamy osoby na stanowisko

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski (działy inżynieryjne/sektor publiczny i prywatny/architekci/firmy budowlane)
  • budowanie relacji, wizyty u klientów, finalizacja sprzedaży
  • raportowanie swojej pracy w systemie CRM

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B do sektora technicznego/budowlanego
  • proaktywne, sprzedażowe podejście
  • umiejętność pracy na celach oraz budowania skutecznych relacji
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (B1)
  • motywacja, zaangażowanie

Oferujemy

  • podstawę w wysokości uzależnionej od doświadczenia - 13 000 - 17 000 PLN brutto
  • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • pracę w pełni zdalną - z mobilnymi wizytami u klientów w Polsce
  • wsparcie działu marketingu
  • benefity : multisport, opieka medyczna, ubezpieczenia
  • regularne szkolenia i wprowadzenie do pracy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
  • Praca zdalna
Wynagrodzenie
  • 13 000 - 17 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 14 dni)