Pro-link Sp. z o.o.

Handlowiec w hurtowni Doradca klienta Branża GSM

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Hurtownia Pro-link Sp. Z o.o.

Producent akcesoriów GSM PC

zatrudni pracownika do pracy na stanowisku:

Handlowiec - Sales Manager

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie już pozyskanych;
  • Obsługa klientów hurtowni oraz zleceń zakupu w systemie;
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż produktów firmy do partnerów biznesowych;

Wymagania

  • Znajomość branży gsm;
  • Doświadczenie w handlu;
  • Prawo jazdy kat B;
  • Umiejętność samodzielnej pracy;
  • Umjiejetność sprawnego budowania relacji;

Oferujemy

  • Ciekawą prace opartą na umowie o pracę w rozwijającej się firmie która jest producentem oraz importerem akcesoriów gsm pc oraz zegarków smart watch;
  • Miła atmosfera oraz zgrany zespół to atut naszej firmy, a dzięki systemowi wynagrodzenia premiowego każdy wkład w obroty firmy powoduję realne zwiększenie wynagrodzenia;
  • Bardzo dobre wynagrodzenie oraz bezpieczna podstawa uzależniona od doświadczenia;
  • Do dyspozycji komputer, laptop, telefon oraz samochód firmowy, możliwość awansu;
  • Firma otwarta na nowe pomysły i rozwiązania oraz elastyczna w zarządzaniu;
  • Wynagrodzenie pracownika składa się z dwóch składowych:

-Stała podstawa 6000 zł netto - obsługa sieci handlowych

-Stała podstawa 3300 zł netto - dla osób ze znajomością rynku

+ premia sprzedażowa wynikająca z obrotu pracownika

( handlowiec z aktywnymi klientami )

-stała podstawa 3000 zł netto dla osób bez znajomością rynku

( handlowiec bez aktywnych klientów)

  • Administratorem danych osobowych jest Pro-link Sp. z o.o. 43-190 Mikołów Szarotek 2, NIP: 5492444218. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pro-link Sp. z o.o. 43-190 Mikołów Szarotek 2, NIP: 5492444218 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Mikołów pow. mikołowski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)