Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.10.2022
cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o.

SERWISANT / SERWISANTKA AUTOMATÓW

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Firma cafe+co DELIKOMAT Sp. z o.o to niezależny operator vendingowy, oferujący od 1997 roku kompleksową usługę w zakresie zabezpieczenia przedsiębiorstw w napoje gorące, zimne oraz przekąski. Zakres działalności firmy obejmuje samodzielną obsługę automatów, jak również wynajem lub sprzedaż maszyn wraz dostawą produktów. Firma należy do międzynarodowej grupy café+co posiadającej w całej Europie ponad 40 000 automatów.

Zakres obowiązków

Lubisz pracę w ruchu i kontakt z ludźmi? Jesteś złotą rączką i masz smykałkę techniczną? Ta oferta jest dla Ciebie!

  • praca w terenie polegająca na obsłudze, zaopatrzeniu i serwisowaniu automatów
  • praca na zastępstwo od zaraz ( na początku umowa zlecenie, później możliwość przedłużenia na umowę o pracę)

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie techniczne (mechanika, elektrotechnika, hydraulika)
  • kultura osobista, uczciwość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność
  • rzetelność, poczucie obowiązku i samodzielność w pracy
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia powiązane z wynikami i jakością pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,mozliwosć przedłużenia na umowę o pracę
  • możliwość szkoleń pod okiem specjalistów
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód, telefon
  • rozbudowany i bardzo atrakcyjny pakiet benefitów (wśród nich m. in: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne,darmowe napoje,)

Karta Multisport
Pakiet socjalny
Parking
Prywatna opieka lekarska
Ubezpieczenie grupowe
Świeża kawa z ekspresu
  • Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: serwisant automatów Informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.  Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacyjnego cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. (Al. Generała Andersa 588, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547  101 -62-62 ). Pragniemy Cię poinformować, jakie dane zbieramy i dlaczego oraz jak ich używamy w procesach rekrutacji. Trzy główne rodzaje danych, które przetwarzamy to dane kontaktowe, dane dotyczące przebiegu kariery i wcześniejszego zatrudnienia oraz posiadanych uprawnień/umiejętności. Dostęp do Twoich danych mają jedynie upoważnieni pracownicy/współpracownicy cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. w szczególności są to pracownicy działu HR oraz dyrektor lub kierownik działu, do którego aplikujesz. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości nawiązania stosunku pracy między Tobą, a cafe + co DELIKOMAT Sp.z o.o. Masz prawo do żądania od cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. dostępu do Twoich danych osobowych oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Zawsze w razie wątpliwości odnośnie swoich danych możesz skontaktować się z naszym Konsultantem Ochrony Danych  Jednocześnie informujemy, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (organ nadzorczy). Twoje dane są przetwarzane na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy na potrzeby procesów rekrutacyjnych w cafe + co DELIKOMAT Sp. z o.o. oraz w celach kontaktowych. W przypadku danych, które nie są wymienione w art. 22 1 § 1 k.p., (np. uprawnienia, dodatkowe umiejętności, hobby, przekazanie danych do innych spółek w ramach grupy kapitałowej, itp.) podstawą ich przetwarzania jest Twoja dobrowolna zgoda. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, co jednak nie wpływa na ważność czynności dokonanych na podstawie zgody w okresie między jej udzieleniem a cofnięciem. Twoje dane w przypadku braku zatrudnienia będą przetwarzane w czasie danego procesu rekrutacji oraz 3 miesiące po jego zakończeniu. Następnie dokumenty przesłane w wersji elektronicznej są trwale usuwane z systemu, natomiast dokumenty przekazane w formie papierowej, trwale niszczone. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej ani nie będą wykorzystywane w procesach automatycznego profilowania.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez cafe+co DELIKOMAT Sp.z o.o 43-300 Bielsko-Biała AL.Gen.Andersa 588, NIP: 5471016262 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Jelenia Góra pow. Jelenia Góra, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Praca alert - powiadomienia

Serwisant, Jelenia Góra

Włącz obserwowanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach