Właściciel

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Pasta GO! to szybkie restauracje z Łodzi serwujące danie kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej oraz sałatki.

Poszukujemy KUCHARZA do naszego zespołu kucharskiego w restauracjach Pasta GO! w Łodzi.

WYMAGANIA: mężczyzna, wiek 22-40 lat, z doświadczeniem w pracy na kuchni min 1 rok lub bez doświadczenia ale po szkole gastronomicznej.

OFERUJEMY: pracę na stałe w profesjonalnej ekipie kulinarnej w centrum Łodzi, szkolenia i możliwośc rozwoju umiejętności kulinarnych z kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej, pewną i stałą pracę oraz wysokie comiesięczne wynagrodzenie (stawki godzinowe od 22 do 28 zł netto na rękę w zależności od umiejętności i doświadczenia Kucharza). Mamy sieć 5 lokali w Łodzi, pracujemy i funkcjonujemy cały czas, żadne kryzysy gospodarcze, przestoje, niskie-wysokie sezony czy kolejne covidowe lock-downy na jesień nam nie straszne! Osoby chętne najlepiej dzwonić bezpośrednio na numer podany w ogłozeniu lub wysłać CV przez OLX. Praca od zaraz!

Zakres obowiązków

Przyjmowanie zamówień

Gotowanie potraw wg receptur restauracji

Wydawanie zamówień

Prace porządkowe w kuchni

Wymagania

Mężczyzna, wiek 22-40 lat

Doświadczenie w pracy na kuchni min 1 rok lub bez doświadczenia ale po szkole gastronomicznej

Oferujemy

Pewną i stałą pracę w profesjonalnym zespole

Wysokie i pewne wynagrodzenie

Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Administratorem danych osobowych jest JKK Kamil Kruk 90-302 Łódź Wigury 9/11, NIP: 7282378077. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JKK Kamil Kruk 90-302 Łódź Wigury 9/11, NIP: 7282378077 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Łódź
Wynagrodzenie
  • 5 000 - 6 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.