M-IMP Sp. z o.o.

Pakowacz/Magazynier - Sklep Internetowy

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Bez doświadczenia

M-IMP Sp. z o.o.  - firma zajmuje się sprzedażą internetową towarów oraz jest producentem folii bąbelkowej i wypełniaczy powietrznych stosowanych w e-commerce.

Firma M-IMP Sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko Pakowacz - Magazynier, do wsparcia procesu pakowania/komplementacji paczek oraz wszelakich prac magazynowych, z tej uwagi praca kierowana jest do mężczyzn.

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków

  • komplementowanie towaru do wysyłki
  • pakowanie przesyłek zgodnie ze standardem firmy
  • sprawdzanie towaru przed wysyłką
  • przyjmowanie i obsługa dostaw
  • dbanie o czystość i dobry stan techniczny magazynu i towaru

Wymagania

  • dokładność i szybkość w działaniu
  • odpowiedzialność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • brak nałogów

Oferujemy

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w godzinach 8 - 16, od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie na pełen etat
  • umowa o pracę
  • Administratorem danych osobowych jest M-IMP Sp. z o.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Szkolna 33, NIP: 6521746225. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M-IMP Sp. z o.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Ligocka 42B, NIP: 6521746225 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Czechowice-Dziedzice pow. bielski, Śląskie
Wynagrodzenie
  • 3 150 - 4 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 7 dni)