Sportano

Doradca Klienta - Magazynier sklepu Sportano

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

SPORTANO

SPORTANO STORE TARGÓWEK

Unikalny koncept sklepu, którego otwarcie w Warszawie planujemy jesienią 2022 stawia doświadczenie klienta na pierwszym miejscu. Sklep stacjonarny będzie prezentował najciekawszą ofertę z różnych dyscyplin sportowych, a to wszystko w połączeniu z nowoczesną ekspozycją, indywidualnym doradztwem i możliwością przetestowania niemal każdego produktu (w warunkach zbliżonych do naturalnych).

Sportano Store Warszawa to miejsce, w którym zespół profesjonalistów pomoże Ci odkryć najlepszą ofertę produktów, marek i serwisów do uprawiania sportu. Szeroka oferta sprzętu sportowego, przełomowe rozwiązania logistyczne i najnowocześniejsze technologie sprawiają, że przyszłość branży sportowej może być w Twoich rękach!

Jakich osób szukamy?

  • Z doświadczeniem w pracy w magazynie/centrum logistycznym,
  • Otwartych, optymistycznych i uśmiechniętych,
  • Kreatywnych, odważnych, z głową pełną pomysłów,
  • Maniaków aktywnego stylu życia.

Zakres obowiązków

W Sportano będziesz:

  • Częścią najlepszego zespołu ekspertów od sportu w multibrandowym sklepie,
  • Personalizować i dostarczać klientom sprzęt sportowy,
  • Twoim zadaniem będzie najlepsza i najszybsza obsługa procesów magazynowych oraz dbanie o ekspozycję sprzętu sportowego.

W Magazynie będziesz odpowiedzialna/y za:

  • Przygotowywanie sprzętu do wydania/wysyłki,
  • Obsługę systemu ERP,
  • Przyjęcia i alokacje dostaw,
  • Obsługę zwrotów i reklamacji.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w pracy w handlu, sklepie lub magazynie,
  • Nastawienia na potrzeby klienta,
  • Umiejętności analitycznych,
  • Zdolności organizacyjnych,
  • Samodzielności i odpowiedzialności,
  • Komunikatywności i otwartości,
  • Energii i zaangażowania,
  • Szczerości i autentyczności.

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Fair play - wspólne budowanie kultury organizacyjnej, opartej na otwartej strukturze, dającej swobodę działania,
  • Realny wpływ - stale szukamy, planujemy i tworzymy, dlatego masz ogromny wpływ na budowanie inspirującego środowiska i komfortowych warunków pracy,
  • Stabilność - dająca pewność umowa o pracę lub elastyczność w ramach współpracy na umowie zleceniu,
  • Elastyczny czas pracy - możliwość pracy na niepełny etat,
  • Spotkania integracyjne - lubimy okazje sprzyjające wspólnemu spędzaniu czasu: od uprawiania sportu, przez wyjście na miasto, do spotkań integracyjnych,
  • Dodatkowy urlop - bez względu na staż pracy każdemu oferujemy 26 dni urlopu
  • Dofinansowanie do sportu,
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia go na dzieci i najbliższych,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Darmowa nauka języków obcych - nowoczesna platforma online do dyspozycji Twojej i bliskiej Ci osoby!
  • Zapraszamy do naszego zespołu osoby z niepełnosprawnością.
  • Administratorem danych osobowych jest SCOMMERCE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 65-427 Zielona Góra ul. Wrocławska 17b, NIP: 9731077097. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SCOMMERCE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 65-427 Zielona Góra ul. Wrocławska 17b, NIP: 9731077097 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 15 dni)