Biuro rachunkowe GABI

Samodzielna/y księgowa/y

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Biuro Rachunkowe GABI w Bielsku-Białej

Poszukujemy pracownika na stanowisko samodzielna/y księgowa/y.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie księgowości zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi naszych klientów;
  • Koordynacja działań w zakresie zamknięcia podatkowo miesiąca;
  • Opracowywanie i wprowadzanie dokumentów do programu księgowego;
  • Prowadzenie rejestrów VAT;
  • Sporządzanie i wysyłanie niezbędnych deklaracji podatkowych, wyliczanie zaliczek na podatek dochodowy PIT, CIT;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Sporządzanie bilansów, rachunków zysków, rocznych sprawozdań finansowych oraz raportów okresowych, sporządzanie sprawozdań GUS;
  • Bieżący kontakt z klientami i zapewnienie profesjonalnej obsługi;
  • Współpraca z instytucjami publicznymi (US, ZUS, GUS, itp.);

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT);
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność, komunikatywność, dokładność, rzetelność i terminowość;

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień kadrowych, ZUS;
  • Znajomość programów Symfonia;
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowie o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dalszy rozwój zawodowy, możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem;
  • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków;
  • Preferujemy pracę w trybie hybrydowym / stacjonarnym;
  • Administratorem danych osobowych jest Biuro Rachunkowe Gabi - Gabriela Ćwiękała 43-300 ul. Widok 5 Bielsko-Biała, NIP: 5471014211. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Rachunkowe Gabi - Gabriela Ćwiękała 43-300 ul. Widok 5 Bielsko-Biała, NIP: 5471014211 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 11 dni)