Die Elbmonteure Service GmbH

Monter instalacji sanitarnych

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Elbmonteure z siedzibą w Hamburgu i Dreźnie wspierają specjalistyczne firmy w regionie i w całych Niemczech w projektach związanych z technicznym wyposażeniem budynków.

Naszą podstawową działalnością jako usługodawcy personalnego jest profesjonalne świadczenie usług montażowych w zakresie ogrzewania, hydrauliki, chłodnictwa/klimatyzacji, wentylacji, elektryki, prac ślusarskich oraz budowy rurociągów.

Wzbogać nasz 400-osobowy zespół swoją wiedzą w przyszłości!

Szukamy:

Budowy na terenie całych Niemiec

Zakres obowiązków

  • Montowanie sieci wodno-kanalizacyjnej
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych w istniejących sieciach wodociągowych

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Umiejetność montażu instalacji wod-kan.
  • Znajomość języka na poziomie umożliwiajacym komunikacje w miejscu pracy
  • Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie od 2200 euro netto/mc
  • Świadczenia socjalne w tym bożonarodzeniowe i urlopowe
  • Narzedzia oraz ubrania robocze
  • Pomoc w zakwaterowaniu
  • Opiekę Polskiej koordynatorki
  • Bonusy za nowego pracownika
  • Administratorem danych osobowych jest Die Elbmonteure Service GmbH 22113 Hamburg Bredowstraße 10, NIP: 1720569490. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Die Elbmonteure Service GmbH 22113 Hamburg Bredowstraße 10, NIP: 1720569490 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)