NES Fircroft

Technical Sales Representative

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, lidera w dziedzinie uzdatniania wody poszukujemy osoby na stanowisko Technical Sales Representative.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna sprzedaż rozwiązań i technologii związanych z uzdatnianiem i optymalizacją zużycia wody dla klientów z branży przemysłu lekkiego w promieniu południowo-zachodniej Polski.

Zakres obowiązków

· Aktywna sprzedaż i realizacja planów sprzedażowych w ramach istniejącej bazy klientów.

· Bieżąca współpraca z obecnymi i potencjalnymi klientami w celu realizacji potrzeb biznesowych, planów inwestycyjnych i wprowadzaniu ulepszeń.

· Zapewnienie wsparcia technicznego dla klientów; identyfikacja i rozwiązywanie problemów klientów, eskalacja w razie potrzeby.

· Zaangażowanie w rozwiązywanie problemów poprzez analizę systemu, interpretowanie danych i dostarczanie pisemnych zaleceń.

· Pomoc przedstawicielom handlowym w przeprowadzaniu audytów zakładów u potencjalnych klientów.

· Budowanie długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Wymagania

· Wykształcenie wyższe techniczne (Chemia, Mechanika, Biologia).

· Doświadczenia w zakresie obsługi technicznej lub wsparcia sprzedaży w terenie.

· Aktualne prawo jazdy kat. B.

· Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

· Mile widziane doświadczenie w zakresie uzdatniania wody lub w branży chemicznej.

· Znajomość kotłów, wież chłodniczych i systemów oczyszczania ścieków będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

· Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy.

· Samochód służbowy.

· Program szkoleniowy w terenie oraz w centrum szkoleniowym.

· Długoterminową, rozwijającą się ścieżkę kariery w serwisie, sprzedaży lub zarządzaniu.

· Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

  • Administratorem danych osobowych jest NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 17 dni)