NES Fircroft

Specjalista ds. Energetycznych - farmy wiatrowe (onshore)

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca zdalna

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, miedzynarodowego niezależnego producenta energii (IPP) obecnego w Polsce od ponad dekady, poszukujemy obecnie doświadczonego specjalisty ds. energetycznych na potrzeby rozwoju nowych, lądowych farm wiatrowych. Staowisko to będzie rolą po stronie inwestora, odpowiedzialną za aspekty energetyczne (stacje, linie przesyłowe, przyłącza) w kontekście rozwijanych projektów wiatrowych. M.in. audyty techniczne skupowanych projektów, optymalizacja projektów od strony energetycznej (technologiczna, kosztowa), uzyskiwanie warunków przyłączenia etc.

Zakres obowiązków

- Analiza, optymalizacja elektryczna dla projektów wiatrowych
- Udział w opracowywaniu koncepcji zagospodarowania terenu dla farm wiatrowych
- Wsparcie techniczne przy szukaniu i wyborze lokalizacji pod projekty wiatrowe (mapowanie, analiza sieci, opracowywanie koncepcji) na podstawie danych ogólnodostępnych.
- Ocena projektów wiatrowych (techniczne DD)
- Analiza dokumentacji i uwarunkowań sieciowych publikowanych przez operatorów systemu elektroenergetycznego
- Przygotowywanie zapytań, SIWZ, i prowadzenie przetargów
- Prowadzenie rozmów z operatorami sieci dystrybucyjnej i przesyłowej
- Udział w procesie uzyskiwania i negocjowania warunków przyłączenia i PnB

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, inżynieryjne o specjalności energetycznej
- Wiedza techniczna dotycząca realizacji projektów budowlanych (np. projektowanie), wskazane doświadczenie w realizacji inwestycji w budownictwie lub energetyce (w tym w OZE).
- Praktyczna znajomość dokumentacji technicznej, norm i przepisów branżowych oraz dobrych praktyk inżynierskich.
- Doświadczenie na analogicznym stanowisku

- Uprawnienia do projektowania - mile widziane

Oferujemy

- Umowę o pracę / B2B

- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

- Elastyczność miejsca pracy (tryb hybrydowy, bądź home office z bardzo okazjonalnymi wizytami w biurze)

- Narzędzia pracy, oprogramowanie

  • Administratorem danych osobowych jest NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Gdańsk
  • Praca zdalna
Wynagrodzenie
  • 15 000 - 19 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)