NES Fircroft

Industrial Photovoltaic Designer (150kW+)

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

For our client, an international Energy Company specialising within electricity and energy efficiency solutions for business customer, we are currently looking for an experienced electrical designer with specialization within photovoltaics. Company is part of large, international group and currently is on start-up stage with headcount below 40 person. Your main duty would be cooperation with execution and tender departments, providing tailor-suited solutions for industrial clients - namely on-site PV installations with capacities up to several MW each.

Zakres obowiązków

- providing designs for 150kW-3MW PV installations on industrial objects (including grid connections, electrical schemes, mounting systems etc.)

- providing an engineering insight and support for sales department, tender department on offering stage

- cooperation with execution department on construction phase, being a technical support for electrical issues especially

- support in administrative procedures regarding development stage of each project (grid connection agreements, spatial planning etc.)

Wymagania

- good command of adequate design software (AutoCAD, PVSol, PVSyst, Helioscope)

- good command of MS Office

- fluent English

- experience within designing of PV installations (50kW+)

- experience within electrical designing, at best on industrial objects

Oferujemy

- full flexibility in terms of workplace

- package of benefits like Multisport, Insurance, Healthcare, English Classes

- Contract of employment

- Opportunity to growth within the company

  • Administratorem danych osobowych jest NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
  • Praca zdalna
Wynagrodzenie
  • 9 000 - 13 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)