NES Fircroft

Kierownik Projektu ds. Rozwoju Magazynów Energii // ESS Project Development manager

Project Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego inwestora OZE rozwijającego w Polsce farmy wiatrowe (onshore) i fotowoltaiczne (1,5GW portfolio w fazie development), poszukujemy obecnie doświadczonego development project managera na potrzeby wielkopowierzchniowych magazynów energii. Kierownik projektu ds. magazynów energii będzie odpowiadał za doprowadzanie do uzyskania warunków przyłączenia i doprowadzenie projektów ESS do momentu pozwolenia na budowę.

Zakres obowiązków

- rozwój projektów wielkopowierzchniowych magazynów energii

- odpowiedzialność za nadzór nad zmianami legislacyjnymi, technologicznymi, rynkowymi w zakresie magazynowania energii

- współpraca z działami engineering, procurement, M&A i innymi adekwatnymi

- stanowienie roli eksperta dla zagadnień związanych z magazynami energii

- techniczne due dilligence projetów PV i Wind pod kątem potencjału na wzbogacenie o magazyn energii

Wymagania

- doświadczenie w zarzadzaniu projektami OZE (PV/WInd) w fazie rozwoju

- wykształcenie wyższe, inżynieryjne (preferowana elektrotechnika bądź pokrewne)

- w pełni komunikatywny j. angielski

- doświadczenie w pracy z magazynami energii (również przemysłowymi, zasilaniem gwarantowanym, magazynami kontenerowymi)

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym środowisku

- umowę o pracę

- wyposażenie stanowiska do pracy w trybie home office

- narzędzia i oprogramowanie

- coaching i mentoring

- ścieżka rozwoju w strukturach międzynarodowych

  • Administratorem danych osobowych jest NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
  • Praca zdalna
Wynagrodzenie
  • 19 000 - 24 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)