Serwisant systemów grzewczych z pompą ciepła.

Technix
  • Pleszew, wielkopolskie pow. pleszewski

Inny

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem firma Technix Sp. z o.o. w Pleszewie
poszukuje pracownika na stanowisko:

Oferujemy pełne przeszkolenie.

Zakres obowiązków:

obsługa i wsparcie serwisowe klientów,

serwisowanie naszych urządzeń u klientów,

prowadzenie bieżącej dokumentacji dotyczącej przeglądów okresowych, awarii
i napraw serwisowych,

prowadzenie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz montaż systemów
grzewczych z pompą ciepła Technix,

realizacja przeglądów okresowych,

współpraca z innymi działami w Firmie.

Wymagania

umiejętności organizacyjne,

wysoka kultura osobista (częsty kontakt z klientami),

świadectwo kwalifikacyjne SEP G1, F-Gazy będą dodatkowym atutem,

prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny),

mile widziane doświadczenie w branży grzewczej

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia,

wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV/zgłoszenia na adres @

W CV prosimy o dopisanie klauzuli zgody:

'Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych
osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)
wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)