Asystent technologa

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca od zaraz

EURONOVA Sp. z o.o. Sp. k.

Krakowska fabryka mebli biurowych i hotelowych

z wieloletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni:

Asystent Technologa/Technolog

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

  • tworzenie dokumentacji technicznej mebli,
  • tworzenie oprogramowania do maszyn typu CNC,
  • nadzór nad procesem produkcyjnym,

Wymagania

  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej w programach typu CAD,
  • znajomość pakietu Office,
  • mile widziana znajomość programu INVENTOR.
  • preferowane wykształcenie w kierunku: technicznym.
  • prawo jazdy kat. B,
  • łatwość uczenia się,
  • otwartość na wyzwania.

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy,
  • umowę o pracę lub inne formy współpracy.
  • Administratorem danych osobowych jest Euronova Sp. z o.o. Sp. K. 30-798 Kraków ul. Wrobela 5, NIP: 6761684423. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euronova Sp. z o.o. Sp. K. 30-798 Kraków ul. Wrobela 5, NIP: 6761684423 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.