SARINŻ sp. z o.o.

KIEROWNIK ROBÓT MOSTOWYCH

Kierownik budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Praca od zaraz

Sarinż Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z ponad 7-letnim doświadczeniem zajmującym się przebudową i rewitalizacją obiektów inżynieryjnych. W ramach świadczonych przez nas usług z sektora infrastruktury drogowo - kolejowej zajmujemy się profesjonalną modernizacją wiaduktów, mostów, przepustów, kładek dla pieszych, przejść podziemnych, estakad, murów oporowych  oraz wielu innych - mniejszych i większych inwestycji. Swoje sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego
  • Ofertowanie oraz uczestnictwo w negocjacjach z podwykonawcami
  • Koordynacja, nadzór oraz rozliczanie pracy podwykonawców
  • Raportowanie postępów prac
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej
  • Sprawdzenie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa
  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej, odbiorowej oraz korespondencji; sprawdzenie i potwierdzenie zgodności dokumentacji powykonawczej z wykonanym obiektem, kompletności dokumentacji odbiorowej
  • Prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań
  • Zarządzanie harmonogramem inwestycji
  • Przygotowanie kompletnej dokumentacji sprzedażowej

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Uprawnień budowlanych wykonawczych bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej mostowej
  • Doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Robót ( min. 1 rok- mostowe)
  • Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami
  • Dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Bieżącego monitorowania budżetu w trakcie trwania budowy
  • Dbałości o terminowość oraz wysoką jakość realizacji pod względem technicznym jaki i ekonomicznym
  • Praktycznej znajomości MS Office, MS Project oraz AutoCAD
  • Odpowiedzialności i zaangażowania
  • Prawa jazdy kat. B
  • Samodzielności oraz inicjatywy

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych realizacjach
  • Pracę w młodym zespole
  • Zakwaterowanie przy realizacji kontraktu
  • Administratorem danych osobowych jest "SARINŻ" sp. z o.o. 02-287 Warszawa Aksamitna 29, NIP: 5223020290. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "SARINŻ" sp. z o.o. 02-287 Warszawa Aksamitna 29, NIP: 5223020290 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kielce
Opublikowana
Wygasa (za 8 dni)