CANDAS Sp. z.o.o.

Specjalista ds. Automatyki/Elektroniki/Mechatroniki

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Diagnostyka, demontaż oraz uruchamianie naprawianych na warsztacie komponentów maszyn;
  • Umiejętność naprawy falowników i zasilaczy przemysłowych będzie atutem;
  • Wykonywanie przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych;
  • Współpraca z dostawcami i pozostałymi działami firmy;

Wymagania

  • Doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego lub automatyki maszyn będzie mile widziane;
  • Umiejętność diagnozowania usterek na maszynach produkcyjnych lub CNC;
  • Znajomość programowania falowników i PLC będzie postrzegana jako atut;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych;

Oferujemy

  • Umowa o prace na elastycznych warunkach;
  • Rozwój zawodowy;
  • Praca pod okiem doświadczonego mentora;
  • Pracę w zgranym zespole pasjonatów;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Szkolenia rozwojowe z zakresu specjalistycznych prac diagnostycznych, budowy stanowisk testowych itp.;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Administratorem danych osobowych jest CANDAS Sp. z.o.o. 43-100 Tychy ul. Szpakowa 53, NIP: 6462986783. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CANDAS Sp. z.o.o. 43-100 Tychy ul. Szpakowa 53, NIP: 6462986783 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Tychy
Opublikowana
Wygasa (za 12 dni)