Lallemand Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. zaopatrzenia i gospodarki magazynowej

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma Lallemand Polska specjalizuje się w produkcji drożdży świeżych oraz suszonych. Spółka należy do kanadyjskiej grupy kapitałowej.

Miejsce pracy: Józefów k/Błonia

(pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki)

Zakres obowiązków

  • Kontakt z dostawcami w celu składania zamówień na surowce i materiały zgodnie z zapotrzebowaniem działów produkcyjnych wraz z rejestracją złożonych zamówień u dostawców w systemie magazynowym,
  • nadzór i prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej zamówionych i zrealizowanych zakupów,
  • ścisła współpraca z działami produkcyjnymi fabryki w zakresie utrzymania bezpiecznych stanów magazynowych materiałów i surowców gwarantujących utrzymanie ciągłości zaplanowanej produkcji,
  • przygotowanie magazynów do sprawnego przeprowadzenia co-miesięcznych inwentaryzacji,
  • prowadzenie spraw administracyjnych zakładu w zakresie:
    • nadzoru nad pracami zleconymi zewnętrznej firmie sprzątającej
    • nadzoru nad pracami zleconymi zewnętrznej firmie w zakresie prania i wymiany odzieży roboczej dla pracowników fabryki,
    • organizowanie wysyłek kurierskich
    • zakup materiałów biurowych, środków czystości i wody pitnej dla całej fabryki
  • przygotowywanie, kompletowanie i przekazywanie dokumentów dotyczących zrealizowanych zakupów do działu księgowości oraz na potrzeby odbywanych w firmie audytów.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • dokładność, samodzielność oraz odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia /umowę o pracę/ w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe benefity:
    • prywatna opieka medyczna Lux Med.
    • dofinansowanie do posiłków – Smartlunch,
  • możliwość udziału w grupowym ubezpieczeniu pracowniczym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest Lallemand Polska Sp. z o.o. 05-860 Płochocin Fabryczna 1, NIP: 1181516988. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Miejsce pracy
  • Płochocin pow. warszawski zachodni, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (za 9 dni)