International House Integra Bielsko

Lektor języka angielskiego

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Szkoła Języka Angielskiego „International House” w Bielsku Białej należy do największej  na świecie niezależnej  brytyjskiej  sieci  edukacyjnej - International House, zajmującej się nauczaniem języka angielskiego od 1953 roku. W Bielsku - Białej działa już od ponad 25 lat, oferując kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych; kursy egzaminacyjne oraz zajęcia indywidualne i szkolenia dla firm i instytucji.

Szkoła jest Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge ESOL, prowadzi Anglojęzyczny Żłobek i  Przedszkole „First Steps” oraz Anglojęzyczną Szkołę Podstawową „Primary Steps”.

Szkoła Języka Angielskiego poszukuje lektora języka angielskiego.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie lekcji grupowych i indywidualnych
  • prowadzenie lekcji stacjonarnych i online
  • prowadzenie lekcji z dziećmi i młodzieżą
  • przeprowadzanie i sprawdzanie testów (trzy razy w roku)
  • tworzenie raportów (dwa razy w roku)
  • uzupełnianie dziennika elektronicznego

Wymagania

  • Certyfikat Celta lub podobny / dyplom ukończenia studiów na kierunku Filologia Angielska
  • doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • doskonała znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • konkurencyjne stawki zależne od doświadczenia
  • pracę w zgranym, międzynarodowym zespole
  • lekcje w małych grupach
  • pełne zaplecze sprzętowe
  • bogatą bibliotekę materiałów do prowadzenia lekcji
  • pracę w atmosferze rozwoju i wsparcia
  • wsparcie metodyka
  • możliwość dalszego rozwoju (cotygodniowe sesje treningowe)
  • Administratorem danych osobowych jest Centrum Języków Obcych "International House" Bielsko-Biała Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Zielona 32, NIP: 5470207741. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Języków Obcych "International House" Bielsko-Biała Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Zielona 32, NIP: 5470207741 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 7 dni)