Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.10.2022

Inżynier jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Inżynier Jakości

Iron Force Poland Sp. z o.o. – producent elementów systemów bezpieczeństwa stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw z centralą na Tajwanie. Do naszego zakładu zlokalizowanego w Zabrzu poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków

• monitorowanie i raportowanie wskaźników jakościowych,

• nadzór oraz tworzenie dokumentacji jakościowej (SIP, SOP, CP, procedury),

• nadzór nad procesem reklamacji do dostawców, reklamacji Klientów i reklamacji wewnętrznych,

• uczestnictwo oraz prowadzenie audytów dostawców,

• uczestnictwo w audytach Klientów i jednostek certyfikujących,

• bezpośredni kontakt z dostawcami i Klientami w sprawach dotyczących jakości dostarczanych produktów,

• udział w grupach interdyscyplinarnych,

• uczestnictwo w spotkaniach jakościowych z dostawcami i Klientami (reklamacje, nowe uruchomienia),

• przeprowadzanie wewnętrznych audytów systemu, procesu oraz wyrobu,

• pomoc przy utrzymaniu QMS wg. IATF16949;2016,

• organizowanie szkoleń wewnętrznych w zakresie produktu/procesu/systemu,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej min. 3 lata,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością (IATF 16949),
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego (IATF, VDA6.3),
  • Praktyczna znajomość Core Tools (CP, PFMEA etc.),
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole,
  • Chęci do nauki i poszerzania wiedzy.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive,
  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed (pakiet podstawowy w całości finansowany przez pracodawcę),
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w Uniqa na preferencyjnych warunkach,
  • System poleceń pracowniczych,
  • Świadczenia z ZFŚS.
    • Administratorem danych osobowych jest Iron Force Poland Sp. z o.o. 41-807 Zabrze ul. Macieja Wilczka 6, NIP: 9492223790. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Iron Force Poland Sp. z o.o. 41-807 Zabrze ul. Macieja Wilczka 6, NIP: 9492223790 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
    Miejsce pracy
    • Zabrze
    Opublikowana
    Wygasła (wczoraj)