SalesHR

Ekspert wsparcia działu sprzedaży partnerskiej - język niemiecki

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest globalna firma obsługująca korporacje na całym świecie. Prowadzimy projekt dla klienta zewnętrznego, z którego rozwiązań korzysta ponad 400 000 firm na całym świecie.
Szukamy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • zapewnienie wsparcia działowi sprzedaży - poprzez śledzenie, badanie i raportowanie informacji o sprzedaży
  • odpowiadanie na przychodzące wiadomości od partnerów (maile/telefony)
  • aktualizacja i utrzymanie bazy partnerów, połączona z reaktywacją nieaktywnych klientów
  • przetwarzanie przychodzących wniosków, korekcja ewentualnych błędów
  • dostarczanie niezbędnych informacji nowym partnerom w celu pomyślnego rozpoczęcia sprzedaży u klienta

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) oraz angielskiego (B2/C1)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta/procesowaniu zamówień/analizie sprzedaży/back office
  • rozumienie potrzeb klienta
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • proaktywne podejście do klienta

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe : 11 000 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowe kwartalne premie za realizację zadań - średnio 12 000-13 000 brutto / kwartalnie, dodatkowo do podstawy
  • pracę w pełni zdalną
  • pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, etc.
  • dużą samodzielność w organizacji która jest światowym liderem proponowanych rozwiązań
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
  • Praca zdalna
Wynagrodzenie
  • 11 000 - 11 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 9 dni)