FOX

Operator maszyn / praca również dla kobiet

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Jesteśmy jednym z wiodących producentów kształtek oraz zaworów kulowych z polietylenu na rynku europejskim. Łącznie nasze produkty trafiają do ponad 70 krajów Świata.

Dzięki innowacyjnemu podejściu, zgranemu zespołowi oraz kreatywnemu myśleniu, co roku rozszerzamy gamę swoich produktów oraz pojawiamy się na nowych rynkach.

Pracując z nami masz szansę rozwoju, poznania swoich umiejętności oraz pracy w młodym, energicznym zespole!

Zobacz nasz film i dowiedz się więcej !

Poszukujemy do zespołu FOX:

Pracowników Produkcyjnych/Operatorów Maszyn
Praca również dla Kobiet

Dołącz do nas i poznaj wszystkie nasze mocne strony!

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn typu wtryskarki
  • kontrola wyrobów i procesu technologicznego

Wymagania

  • praca w systemie III zmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze od 3600 do 4400 zł brutto / m-c
  • system kwartalnych podwyżek z tytułu matrycy umiejętności
  • możliwość pracy w weekendy- atrakcyjna stawka + extra premia
  • pakiet benefitów (imprezy integracyjne, dofinansowanie do wakacji, premie i paczki świąteczne)
  • 30 minutową przerwę śniadaniową wliczoną do czasu pracy
  • możliwość awansu i rozwoju (kursy na wciągniki i wciągarki, wózki widłowe, żurawie stacjonarne)
  • pracę w systemie 3 zmianowym
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet socjalny
Parking
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy, konferencje
Ubezpieczenie grupowe
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Administratorem danych osobowych jest:
    FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k., , ul. Więźniów Oświęcimia 50, , 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. ul. Więźniów Oświęcimia 50, 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wilamowice pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (jutro)

Pracodawca FOX

Video