Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.12.2023

Pracownik Ochrony Mobilny

Argus
  • Nowa Dęba, podkarpackie pow. tarnobrzeski

Ochroniarz

Umowa o pracę

Pracownik ochrony Mobilny

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników ochrony wykonujących zadania terenie miasta Kraków i okolice

Oczekujemy:

świadectwa niekaralności,
doświadczenie w pracy w ochronie na obiektach handlowych,
mile widziane świadectwo pracownika kwalifikowanego,
wykształcenie minimum zawodowe,
prawo jazdy kat ,,B”,
samochód prywatny,
podstawowej obsługi komputera oraz środowiska Office (Word, Excel),
dyspozycyjność,
wysoka kultura osobista i efektywna komunikacja,

Oferujemy

Wynagrodzenie 3620,00 – 4270,00 zł netto/m-c,
Zwrot kosztów wynikających z eksploatacji prywatnego samochodu w celach służbowych,
Możliwość dalszego rozwoju,
Gwarantujemy sprzęt do wykonywania zadań - laptop, telefon komórkowy,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ARGUS Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej."