Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.10.2022
P.P.H.U „MAXDROGI”

Asystent ds. opracowywania danych

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Firma MAXDROGI z siedzibą w centrum Bielska­ – Białej jest jednym z liderów na polskim rynku w zakresie świadczenia usług takich jak: ewidencja i przeglądy stanu technicznego dróg, obiektów mostowych, pomiary natężenia ruchu, plany stałej i czasowej organizacji ruchu.

Swoje usługi świadczymy głównie dla Gmin, Miast oraz Powiatów na terenie całej Polski.

Rozwijamy się i szukamy do naszego zespołu kolejnych osób, które są dobrze zorganizowane, dokładne, odpowiedzialne, kreatywne i nastawione na rozwiązywanie problemów oraz lubiące prace w zespole.

Jeżeli poniższe zdania pasują do Ciebie:

  • Jesteś bardzo dobrze zorganizowany/a i potrafisz samodzielnie planować swoją prace,
  • Lubisz zaangażować się w to, co robisz na 110%,
  • Traktujesz to co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz terminów,
  • Koncentrujesz się na rozwiązaniach, a nie problemach,
  • Nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu,
  • Skrupulatność i dokładność to Twoje atuty,
  • Jesteś pozytywnie nastawiony/a,

    to oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem do 30.09.2022r. na adres: rekrutacja@maxdrogi.pl

Każda aplikacja jest uważnie analizowana, jednak zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Zakres obowiązków

Podstawowe obowiązki:

  • analiza i opracowywanie danych z fotorejestracji niezbędnych do wykonania projektów i opracowań dla naszych Klientów,
  • koordynowanie prac nad projektem,
  • kontakt z Klientami w sprawach związanych z wykonywanym projektem,
  • przygotowanie projektu do przekazania Klientom.

Wymagania

WARUNEK KONIECZNY: wykształcenie wyższe (ewentualnie średnie): drogownictwo, budownictwo, geoinformacja, geodezja, geografia, gospodarka przestrzenna i pokrewne lub doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • biegła obsługa komputera.

Oferujemy

CO

1. Rozwój

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, stale rozwijającej się już od ponad 6 lat,
  • Przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość pracy przy realizacji ciekawych projektów,
  • Współpracę z najlepszymi i doświadczonymi specjalistami.

2. Zespół

  • Bardzo dobra atmosfera pracy,
  • Przejrzysty podział obowiązków,
  • Praca w młodym zespole,
  • Wymagający i równocześnie wyrozumiały szef.

3. Wynagrodzenie

  • Przejrzyste zasady wynagradzania,
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od zakresu obowiązków, zaangażowania i jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów.

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Praca w biurze w Bielsku-Białej od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00,
  • Okres próbny 3 miesiące,
  • Umowa o pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe.

Jeśli po przeczytaniu powyższego ogłoszenia czujesz, że to coś dla Ciebie, to zapraszamy do kontaktu.

  • Administratorem danych osobowych jest:
    P.P.H.U „MAXDROGI” Dawid Rakoczy, ul. Żywiecka 89/2, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372595187
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:P.P.H.U „MAXDROGI” Dawid Rakoczy, ul. Żywiecka 89/2, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372595187zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Praca alert - powiadomienia

Pracownik biurowy, Bielsko-Biała

Włącz obserwowanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach