JAREX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Inżynier Budowy - Infrastruktura Kolejowa

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

W związku z dynamicznym rozwojem firma JAREX Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier Budowy - Infrastruktura Kolejowa

Napędza Cię ENERGIA TWORZENIA i spełniasz poniższe oczekiwania ?

Dołącz do nas !

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie i planowanie technologii budowy oraz kontrolowanie procesu budowy;
  • Kierowanie, nadzorowanie i koordynacja prac na budowie;
  • Nadzorowanie pracy pod kątem jakości wykonania, terminowości i zgodności
    z projektem;
  • Opracowywanie i planowanie harmonogramów prac prowadzonej budowy;
  • Raportowanie postępu robót zgodnie z harmonogramem robót;
  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy;
  • Analiza i rozliczanie kosztów budowy;
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz Inżynierem Kontraktu;
  • Udział w procesie ofertowania i kosztorysowania robót.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacje: energetyka lub teletechnika, telekomunikacja / budownictwo kolejowe, sterowanie ruchem;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży teletechnicznej;
  • Znajomość przepisów - prawo budowlane;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, analityczne myślenie;
  • Dobra znajomość programów AutoCad;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Doświadczenie przy realizacji robót związanych z modernizacją linii kolejowych;

Oferujemy

  • Praca w młodym, dynamicznym zespole;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Kontrakt B2B lub umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.
  • Administratorem danych osobowych jest JAREX Sp. z o.o. 03-253 Warszawa Białołęcka 374, NIP: 5242527469. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 6 dni)