Grafik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Grafik

Cavatina Holding S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Nasze realizacje zlokalizowane są w sześciu największych miastach Polski. Nasze dzieła to między innymi: kompleks biurowców klasy A w Krakowie – Equal Business Park, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie. Inżynierię łączymy ze sztuką, a pracę z pasją. Dołącz do pracowników CAVATINA HOLDING, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Zakres obowiązków

  • projektowanie i przygotowanie materiałów do druku (foldery, katalogi, oferty, reklamy do magazynów, siatki wielkoformatowe, oklejenia pojazdów, magazynów wielostronicowych, papeterii firmowych, etykiet, okładek na albumy muzyczne, grafik wielkoformatowych ściennych)
  • projektowanie materiałów webowych (strony www, landing page, mailingi, kampanie banerowe, newslettery)
  • projektowanie identyfikacji wizualnych
  • projektowanie prezentacji Power Point
  • projektowanie elementów graficznych do stoisk sprzedażowych, wystawowych, targowych

Wymagania

  • przynajmniej 3-letniego doświadczenia na stanowisku grafik kreatywny (mile widziane doświadczenie agencyjne)
  • znajomość pakietu Adobe (znajomość Photoshop, Illustrator, Indesign, Lightroom)
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Power Point, Excel)
  • umiejętność pracy pod presją czasu nad kilkoma tematami
  • staranność, dokładność oraz terminowość w działaniu
  • zaangażowanie oraz komunikatywność
  • kreatywność, zmysł estetyczny oraz dbałość o detale

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Bilety na imprezy kulturalne
Dodatki świąteczne
Dodatkowe ubezpieczenie
Dofinansowanie do nauki języka obcego
Elastyczny czas pracy
Karta Multisport
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Parking
Pracownicze Plany Kapitałowe
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Strefa relaksu
System premiowy
Szkolenia, kursy, konferencje
Szkolenie stanowiskowe
Służbowy laptop
Służbowy telefon
Świeża kawa z ekspresu
  • Administratorem danych osobowych jest Cavatina GW Sp. z o.o. 30-552 Kraków ul. Wielicka 28B, NIP: 679-315-46-39. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cavatina GW Sp. z o.o. 30-552 Kraków ul. Wielicka 28B, NIP: 679-315-46-39 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)