Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.10.2022
Eterni

Cieśla szalunkowy Norwegia – oferta z darmowym mieszkaniem

Cieśla

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS).
Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS). Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.

Eterni Norge przyjmie wykwalifikowanych cieśli do pracy na projektach budowlanych na terenie Bergen, Stavanger, Trondheim oraz Oslo. Realizujemy wiele różnej wielkości projektów zarówno nowych, jak i remontowych.

Zakres obowiązków

Zadania:

· Montaż szalunków systemowych, Peri i Doka, oraz tradycyjnych na budowie. Dodatkowo: betonowanie lub zbrojenie.

Trondheim – Betonowanie, 240 NOK plus darmowe zakwaterowanie lub ofert w rotacji 6/2 ze stawka 265 NOK

Oslo – Szalowanie lub betonowanie, 260 – 270 NOK

Wymagania

Kwalifikacje:

•Doświadczenie jako cieśla

•Mile widziane doświadczenie przy betonowaniu lub zbrojeniu

•Umiejętność czytania rysunku

Cechy charakteru:

•Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

•Umiejętność współpracy

•Zaangażowanie w pracę

•Elastyczność

•Odpowiednie podejście do zagadnień BHP

Oferujemy

•Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy

•Konkurencyjne warunki zatrudnienia – 230 NOK – 270 NOK brutto/h

•Opcje rotacji

•Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach, na jednym z projektów w Trondheim - bezplatne

•Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura

•Elastyczny czas pracy

  • Administratorem danych osobowych jest Eterni 5014 Bergen Torgallmenningen 2, NIP: PL996674347. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eterni 5014 Bergen Torgallmenningen 2, NIP: PL996674347 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Norwegia
Opublikowana
Wygasła (1 dzień)