Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.10.2022
UDriver sp. z o.o., sp.k.

Praca kierowca taxi - wysokie stawki!

Kierowca

Umowa zlecenie

Dodatkowa/dorywcza

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

UDriver sp z o.o.

Jesteśmy Partnerem flotowym największych firm działających na polskim rynku w oparciu o aplikacje przewozowe, w tym m.in. Uber, Uber Eats. Działamy we wszystkich miastach obsługiwanych przez aplikacje, dzięki czemu mozemy zapropnować naszym kierowcom i dostawcom najlepsze warunki i liczne zniżki na ubezpieczenie, części samochodowe i paliwo.

Wybierz polecanego partnera i zacznij już dziś!

UDriver.pl

Zakres obowiązków

Szukasz prostej i wygodnej pracy? Nie chcesz siedzieć ciągle przed komputerem? Mamy dla Ciebie idealną ofertę. Możesz zostać kierowcą popularnych aplikacji! Praca w taxi to sama przyjemność. Nie niszczysz sobie wzroku pracując 8 godzin przed komputerem, jeździsz w wybranych przez siebie godzinach, poznajesz nowych ludzi i bezpiecznie przewozisz ich z punktu A do punktu B. Praca w aplikacji jest prosta i przyjemna, odpalasz apkę, przyjmujesz zlecenie i jedziesz do wyznaczonego w niej celu. Najważniejsze info zawsze masz pod ręką, niezależnie od tego dla, jakiej aplikacji będziesz pracować.

Wymagania

Jedyne wymagania, jakie musisz spełniać to pełnoletność, prawo jazdy, samochód max 20-letni i telefon, na którym można zainstalować aplikację. Spokojnie, bo pomożemy Ci w wyrobieniu licencji za darmo. Musisz wiedzieć, że nasi kierowcy jeżdżą legalnie na stałych i bezpiecznych warunkach.

Oferujemy

szereg korzyści, zaczynając od wysokich stawek (od 5 000 do 8 000 zł/ miesiąc) i elastycznego grafiku, przechodząc przez pracę mobilną, do której nie potrzebujesz doświadczenia i kończąc na wypłatach co tydzień, zniżkach paliwowych i zwrotach połowy VAT-u! Nie może Cię to ominąć!

Dodatkowo gwarantujemy atrakcyjne bonusy oraz zapewniamy polski, angielski, ukraiński i rosyjski support od pon. do pt. od 9:00 do 17:00.

Jeśli masz jakieś pytania, to skontaktuj się z nami +48 537 353 934 albo odwiedź nas w biurze przy ul. Boya-Żeleńskiego 23/111 w Rzeszowie.

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Udriver Poland sp. z o.o.,sp. kom., 50-345 Wrocław, ul. Liskego 7, NIP: 8982269333.
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Udriver Poland sp. z o.o. sp. kom., 50-345 Wrocław, ul. Liskego 7, NIP: 8982269333, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 24 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasła (5 dni)