NES Fircroft

Estimator

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Estimator

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla Naszego Klienta, francuskiego przedsiębiorstwa, światowego lidera w dziedzinie gazów, technologii oraz usług dla przemysłu.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kosztorysów do propozycji, projektów i kosztorysów kontraktowych
  • Ustalanie procedury szacowania
  • Współpraca z Kierownikiem Ofertowania
  • Szacowanie kosztów tak dokładnie, jak jest to wymagane / możliwe
  • Współpraca z ekspertami z danej dziedziny w zakresie sporządzania ofert
  • Analizowanie niespójności i inicjowanie przeglądów
  • Zapisywanie wszystkich zmian i korekt kosztów aż do podpisania umowy
  • Przekształcenie kosztorysu ofertowego na kosztorys kontraktowy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zakresie inżynierii procesowej, mechanicznej, chemicznej lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi i procedur szacowania
  • Znajomość metod szacowania i zrozumienie różnych elementów kosztów
  • Zrozumienie podstawowego procesu i podstawowych zasad inżynierii;
  • Podstawowe zrozumienie współczynników i metod skalowania.
  • Zrozumienie budowy, montażu, uruchomienia, rozruchu, przekazania,
  • Doświadczenie w szacowaniu jest preferowane

Oferujemy

  • Ciekawe, pełne wyzwań stanowisko w międzynarodowej firmie,
  • Pracę w wielokulturowym zespole,
  • Nowoczesną przestrzeń biurową,
  • Szkolenia i możliwości rozwoju,
  • Możliwość zmiany stanowiska, działu, zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia,
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i benefitów, w tym prywatna opieka zdrowotna, karta MultiSport oraz Employee, Assistance Program,
  • Możliwość zakupu akcji firmy na preferencyjnych warunkach
  • Administratorem danych osobowych jest NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NES Global Talent Sp. z o.o., ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa, NIP: 7010564357 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)