Mechatronik/ elektryk samochodów osobowych/ ciężarowych

Mechatronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Poszukujemy pracownika na stanowisko mechatronik/elektryk samochodów osobowych i ciężarowych.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem Email również: info@autodienst-stange.de

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 0049 3304 25 500 60

Autodienst Stange Truck & Carservice Im Gewerbepark 3e 16727 Oberkrämer OT Vehlefanz

Zakres obowiązków

Diagnostyka i naprawa samochodów osobowych i ciężarowych

Wymagania

Znajmość języka niemieckiego

Oferujemy

  • uczciwe warunki pracy
  • wynagrodzenie zależne od wyników pracy
  • interesujące godziny pracy
  • możliwość dalszego rozwoju
  • nowoczesne techniki/metody pracy
  • urozmaiconą pracę
  • przyszłościowe miejsce pracy
  • rodzinną atmosferę w pracy
  • Administratorem danych osobowych jest Markisches MedienHaus GmbH & Co. KG 15230 Frankfurt (Oder) Kellenspring 6, NIP: DE139002424. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Markisches MedienHaus GmbH & Co. KG 15230 Frankfurt (Oder) Kellenspring 6, NIP: DE139002424 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)