SalesHR

Specjalistka ds. kadr i płac

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest firma produkcyjna.

Szukamy dla niej osoby na stanowisko

Zakres obowiązków

  • Rozliczanie czasu pracy i naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie delegacji
  • Prowadzenie ewidencji kadrowej i spraw osobowych pracowników
  • Koordynowanie procesu zatrudnienia (przygotowywanie dokumentów i skierowań na badania z zakresu medycyny pracy, dbanie o obieg dokumentów kadrowych związanych z procesem zatrudnienia)
  • Prowadzenie ubezpieczeń grupowych, systemu benefitów, ZFŚS, itp.
  • Organizacja szkoleń BHP, P-PPOŻ, współpraca z zewnętrznym serwisem BHP
  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych, zgłoszeniowych, wyrejestrowujących ZUS,
  • Sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych PIT-11
  • Prowadzenie spraw administracyjnych firmy: obsługa interesantów, ewidencja korespondencji
  • Przygotowywanie sprawozdań GUS z zakresu wykonywanej pracy oraz raportów, analiz zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Prowadzenie planów szkoleń, oraz zarządzanie etapami rozwoju pracowników produkcji
  • Opracowywanie nowych i aktualizacja dokumentacji wewnętrznej i regulaminów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym - minimum 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość prawa prawa pracy i rozliczania wynagrodzeń
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Cenimy sobie: samodzielność, dobrą organizację czasu pracy, systematyczność, dokładność w realizacji powierzonych obowiązków, odpowiedzialność oraz bardzo dobre umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - wynagrodzenie do ustalenia
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez dofinansowanie do kursów i szkoleń, dostęp do platformy szkoleniowej i literatury fachowej
  • Świadczenia socjalne, między innymi karta multisport
  • Możliwość zatrudnienia na część etatu do momentu gotowości do podjęcia pracy w pełnym wymiarze
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Koszalin
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)