Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Magazynier

Firma Lallemand Polska specjalizuje się w produkcji drożdży świeżych oraz suszonych. Spółka należy do kanadyjskiej grupy kapitałowej.

Miejsce pracy: Józefów, k/Błonia

(pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki)

Zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień;
  • zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji wysyłek;
  • przyjmowanie dostaw i ich składowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wewnętrznych procedur;
  • załadunek oraz rozładunek towarów;
  • dbanie o porządek w magazynie;
  • transport na terenie firmy.

Wymagania

  • aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania;
  • dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany: 6-14, 14-22;
  • inicjatywa i zaangażowanie;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia;
  • kwartalną premię frekwencyjną;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • dodatki za pracę w soboty, niedziele i święta
  • prywatną opiekę medyczną Lux Med.;
  • możliwość udziału w grupowym ubezpieczeniu pracowniczym;
  • dofinansowanie do posiłków – Smartlunch;
  • stabilne miejsce pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest Lallemand Polska Sp. z o.o. 05-860 Płochocin Fabryczna 1, NIP: 1181516988. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Miejsce pracy
  • Płochocin pow. warszawski zachodni, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (jutro)